Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Witaj!

Zapraszamy do rejestracji!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CV GRZYBEK
Mateusz
Gość

Podanie na stanowisko kierowca w firmie AN-POL
1. Imię i nazwisko: Mateusz Michałowski
2. Nick: Grzybciosw
3. Miejsce zamieszkaniaTonguełock
4. Wiek,[Data urodzenia]: 14 lat, 27.12 .2000
5. Kontakt GG, Skype, itp.: skype- pixi61
6. Poprzednia VS:Benczyk
7. Powód zwolnienia z poprzedniej VS: sam się zwolniłem
8. Coś o sobie :Nazywam się Mateusz. Moje życie od małego brządca zaczeło wchodzić w stronę ciężarówek. Moja ulubiona ciężarówka to Scania serii 4. Podobają mi się szwedzkie ciężarówki. Chętnie pomagam ojcu przy scanii.
9. Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać ? :Rzetelny i punktualny kierowca.
10. Dlaczego właśnie My ? :A czemu nie? Rozmawiałem z szefem i dogadaliśmy się.
Odpowiedz
Trucker
Prezes

43
27
Jun 2015
0
Przyjęty, proszę o skontaktowanie się na pw w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej Smile

[Obrazek: ets2-00368.jpg]
Odpowiedz
RussellPat
Gość

This sort of lace hairpiece seems to be very practical and it is Wigs
made from innovative wide lace material keeping the Wigs For Black Women
authentic appear. Not merely this provides an organic character Wigs For Women
it give an attractive look for the face area. Your hair with this hairpiece typically entirely possible that it can be growing from the crown and also similarly sent out Human Hair Wigs
. A number of manufacturers today making the effort to make their particular ribbons entrance real hair hairpieces low-cost to ensure girls that require it may manage to get it.
Any time these hair pieces are usually utilize correct way, it will truly offer a organic Wigs For Women
visual appeal. For this reason it will be significant for clientelle to find out the several styles considering that wigs are riveted on the normal hairline and it can Wigs For Sale
in addition stick directly into the top in the head of hair.

Such a wide lace top hairpiece seems to be really practical which is Wigs
made out of advanced wide lace materials having the Wigs
unique seem. Not simply this provides an organic character Wigs
it also provide a modern check out the facial skin. The head of hair with this wig typically looks like it is expanding out from the remaining hair along with just as distributed Human Hair Wigs
. Some companies now making the effort to create their particular lace the front real hair wigs economical so that females who require it may find a way to purchase it.
Any time these types of wigs tend to be utilize the proper way, it would truly provide a all-natural Wigs For Women
physical appearance. That is why it's going to be important for clientelle to learn the different styles given that hair pieces are generally glued around the natural hairline also it can Human Hair Wigs
also adhesive straight into the tip from the locks.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Weryfikacja obrazkowa
Wpisz tekst znajdujący się na obrazku w pole poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.
Weryfikacja obrazkowa
(wielkość znaków nie ma znaczenia)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, ©
2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED © 2014. Editted Pivek © 2014.